Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Zekielli
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Animovaný
Sci-Fi
Fantasy
film
seriál
USA
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Avatar: Posledný vládca vetra
(2010)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Avatar
(2009)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Hviezdne vojny VI - Návrat Jediho
(1983)
Votrelec 2
(1986)
Skala
(1996)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Časové pásmo bolo zmenené