Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
12 fanúšikov
/ 9 bodov
3ndruu
Ondřej Platzer
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Ray
(2004)
Počiatok
(2010)
Nehanební bastardi
(2009)
Forrest Gump
(1994)
Zoznámte sa, Joe Black
(1998)
Trainspotting
(1996)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Temný rytier
(2008)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(12)
markyz.
Gallagher
Hanzisko
Hulasek
barcaacrab
NickBrychova
FFG
MikeeTheory
lafanatik
Zlesik
L.uuucca
TeDvidek
Časové pásmo bolo zmenené