Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 1 bod
Xaim
- -
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
relácia
divadelný…
TV film
USA
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Matrix
(1999)
Svet podľa Prota
(2001)
Statočné srdce
(1995)
Forrest Gump
(1994)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Vtedy na Západe
(1968)
Zoznámte sa, Joe Black
(1998)
Reťazová reakcia
(1996)
Indiana Jones a posledná krížová výprava
(1989)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(2)
Slovicko
KubikZ
Časové pásmo bolo zmenené