Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
11 fanúšikov
/ 7 bodov
glumka
Jana Švedová
Karviná, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Česko
Kanada
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly
(2003)
Zachráňte Willyho
(1993)
Sestra v akcii 2: Opäť v habite
(1993)
Harry Potter a Kameň mudrcov
(2001)
Temný rytier
(2008)
Avengers: Pomstitelia
(2012)
Rýchlo a zbesilo
(2001)
Toy Story - Boj hračiek
(1995)
Hobit: Neočakávaná cesta
(2012)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
7 bodov
Fanklub
(11)
Rosaviva
Sammya
Alenes
Andrew78
Nattynax
Barus281
BlackCrow
AngieWeiss
Celene
Lukee86
Oliemarek
Časové pásmo bolo zmenené