Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
12 fanúšikov
/ 5 bodov
sadoman
Pavel Š.
Pelhřimov, kraj Vysočina, Česko
student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Dokumentárny
Akčný
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
študentský…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Dvanásť opíc
(1995)
Pelíšky
(1999)
Matrix
(1999)
Nehanební bastardi
(2009)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Temný rytier
(2008)
Divoký Django
(2012)
Vtedy na Západe
(1968)
Samotári
(2000)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(12)
Petaxis
Bathory
Durix
Yoda sama
Kelly2502
Vilem_Dojiva
anickafl
Atreyuuuuuu
VvV14
ramnogh
vanktery
vlado1978
Časové pásmo bolo zmenené