Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 2 body
JrOFkllr
Jarda Slabý
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Dokumentárny
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Hviezdne vojny IV - Nová nádej
(1977)
Scarface
(1983)
Votrelec 2
(1986)
Predátor
(1987)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Kasíno
(1995)
Zachráňte vojaka Ryana
(1998)
Pád Tretej ríše
(2004)
Nehanební bastardi
(2009)
Rivali
(2013)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
Gordaddy
Formisek
New_Man
Sunnx
George25
Časové pásmo bolo zmenené