Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
12 fanúšikov
/ 9 bodov
Tajemňák
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Horor
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Titanic
(1997)
Forrest Gump
(1994)
High School Musical 3: Posledný rok
(2008)
Temný rytier
(2008)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Podraz
(1973)
Pomáda
(1978)
Hriešny tanec
(1987)
Ide len o sex
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(12)
Nutrička
2716057
DLadik
Faila
thoosah
kolojojo
kocourVava
Sandler
vendy,
Gečko
gwe_ena
Pitr47