Reklama

Reklama

Súťaž ... o ceny k filmu Slovo

Súťaž ... o ceny k filmu Slovo

Termín súťaže: 16.09.2022—23.09.2022

V aktuální soutěži s filmem Slovo může 5 z vás vyhrát jedinečné album duetů s názvem Slovo, které vychází u premiéry filmu.

Dobový film režisérky Beaty Parkanové sleduje příběh manželů, kteří si vzájemně dali slovo, že budou stát při sobě v dobrém i zlém. Od mezinárodní poroty filmového festivalu v Karlových Varech získal film hned dvě hlavní ceny – Beata Parkanová převzala Cenu pro nejlepší režii a Křišťálový glóbus si odnesl Martin Finger jako nejlepší herec.

Supraphon vydává k filmu jedinečné album duetů inspirovaných filmem, ke kterému si písňové texty napsala sama režisérka. Hudebním producentem alba je autor filmové hudby Jan P. Muchow. Na trailer k filmu se můžete podívat zde.

... o ceny k filmu Slovo

Súťažná otázka

Který ceněný film s Jenovéfou Bokovou v hlavní roli natočila Beata Parkanová?

Tvoje nacionálky

Pre zapojenie do súťaže je potrebné, aby si bol registrovaným užívateľom ČSFD a najskôr sa prihlásil do svojho účtu. Formuláre pre registráciu a prihlásenie nájdeš v Ovládacom paneli v hlavičke webu.

Ďalšie súťaže

Súťažné pravidlá

Účasť v súťaži

  • Súťažiť môže iba registrovaný užívateľ ČSFD
  • Súťažiaci musí odpovedať na súťažnú otázku správnym výberom jednej z variant a), b) alebo c)
  • Súťažiaci musí odoslať kompletne vyplnený formulár osobných údajov (ČSFD prezývka, meno a priezvisko, ulica, mesto, PSČ, krajina, e-mail

Postup pri výbere výhercu

Počet súťažiacich, ktorí sa zapojili do súťaže a splnili všetky vyššie uvedené registračné podmienky, je vydelený počtom cien plus jedna, čím vznikne výherné poradie. Výhercom sa stáva každý užívateľ, ktorý splnil podmienky pre účasť v súťaži a odpovedal v uvedenom výhernom poradí alebo násobku výherného poradia (podľa počtu cien).

Trvanie súťaže

Je určené termínom súťaže, uvedeným na stránke súťaže.

Vyhlásenie súťaže

  • Výhercovia sú vyhlásení do siedmych pracovných dní od ukončenia súťaže
  • Výhercovia sú uvedení v sekcii "Súťaž" na podstránke "Výhercovia minulej súťaže"
  • Súťažiaci sú informovaní správou do súkromnej pošty ČSFD aj e-mailovej schránky

Reklama

Reklama

Reklama