Charizmatický Eduard Fišer, zvaný Ezechiel, zhromaždil okolo seba sektu prisluhovačov a za nemalé finančné obnosy ponúka prechod do inej dimenzie ľuďom, ktorí trpia závažnými chorobami. (RTVS)

tehol odpad!

jsem zhnusen. cekal jsem od toho ceske bored to death, coz je muj skoro nejoblibenejsi serial, ale dostal jsem totalni sracku s nejlepsimi ceskymi herci, tak asi fuck you very much hrebejku a kroupo (y) →→→→→→→→ k tomuto dilu: ja ani nevim, kde maji byt ty jakoze prvky humoru, fakt ani nepodarene vtipy, proste nic, nic, nic. jen chudak eliska krenkova tu byla zesmesnena tragickym scenarem, to je vse. →→→→→→→→ ale neni to jen tento dil, videl jsem i cast predchoziho a z toho totalne trapneho francouzskeho zvatlani mi bylo do breku. proste nepochopim, jak jde dokazal mit v serialu mysicku a nemit jedinou vtipnou scenu, to i kdyby tam jen cumel do blba a neco zaimprovizoval, tak by to bylo lepsi. jsem otresen, tohle je snad jeste horsi nez vodnici, nebo jak se ta prisernost jmenovala. cesky humor rip in peace 03.05.2021.. ()