silentname

"Fit For A Prince" je až maximálne napísané podľa príručky Hallmarku a okrem toho filmu chýba nejaká reálna charizma. V mojich očiach Jonathan Keltz a Natalie Hall nemajú medzi sebou veľmi dobrú chémiu a scénky medzi nimi miestami pôsobia viac divne než romanticky (hoci pár okey momentov, by som tu našiel) a hlavne Natalie Hall nie je veľmi talentovanou herečkou. Mnohé scénky je cítiť, že je herečkou. Nepôsobí ani na moment ani len trošku skutočne. A to tento film pre mňa najviac potápa. Neviem či je to mnou, ale nebol som schopný si na ňu zvyknúť a celý ten koncept vyznel viac komicky než romanticky. A viem, že má ísť o romantickú komédiu, no je to komické pre úplne iné dôvody než Hallmark chcel. Hodnotenie: C- ()

Marze

Film pro milovníky módního designu pohadka o tom, ze budete cely zivot stastne zamilovani, pokud budete spravne hrat karty. Budete mít ale pocit , že jste to už tisíckrát někde viděli. Postavy jsou jakoby vypújčené z Deník Brigite Jonesové a Pravá blondýnka. Ve skutecnosti kdyz dnes prijedete do Ameriky, zjistite, ze jeji symbol bilou blondynku uz nikde nepotkate. Herecké výkony jsou dobré. Asi v tom bude nějaký rozumný důvod, že se na film díváte. ()