Slow Horses

• Veľká Británia Slow Horses
Veľká Británia, (2022–2024), 18 h 3 min (Minutáž: 40–53 min)

Tvorcovia:

Will Smith

Predloha:

Mick Herron (kniha)

Gary Oldman, Jack Lowden, Kristin Scott Thomas, Rosalind Eleazar, Saskia Reeves, Christopher Chung, Aimee-Ffion Edwards, Kadiff Kirwan, Freddie Fox (viac)

Táto dôvtipná špionážna dráma sleduje nefunkčný tím agentov MI5 a ich nepríjemného šéfa, známeho Jacksona Lamba, ktorí sa pohybujú v podfukoch špionážneho sveta, aby ochránili Anglicko pred zlovestnými silami. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Trešlson k tomuto seriálu (3)

Slow Horses (2022)

Apple TV začíná zhruba tam, kde začal Netflix. Na většině produkce jsou vidět peníze a ukazují nám také dost tvůrčí svobody. A zejména tvůrčí svoboda je vidět na Slow Horses. Mix špionážního thrilleru se suchým britským humorem funguje výborně a tahoun Oldman si celou sérii spolehlivě krade pro sebe. Na knižní předlohu se asi mrknu ještě před začátkem druhé série (potvrzené ukázkou na konci posledního dílu). 90% ()

Nevydarená špionáž (2022) (S01E03)

Jednoznačným highlightem tohoto dílu a prozatimně i seriálu je rozhovor dvou držitelů Oscara. Oldman je důvod, proč jsem se do Slow Horses pustil a aktuálně v polovině musím říct, že jsem naprosto spokojen nejen s ním, ale se seriálem obecně, ()

Vyjednávanie s tigrami (2023) (S03E03)

Ne všechny odklony od předlohy se mi líbí, ale asi ten nejzásadnější si zvládl Will Smith obhájit velmi slušně. A Nicka Duffyho tu nesnáším ještě víc. ()