Slow Horses

• Veľká Británia Slow Horses
Veľká Británia, (2022–2024), 18 h 3 min (Minutáž: 40–53 min)

Tvorcovia:

Will Smith

Predloha:

Mick Herron (kniha)

Gary Oldman, Jack Lowden, Kristin Scott Thomas, Rosalind Eleazar, Saskia Reeves, Christopher Chung, Aimee-Ffion Edwards, Kadiff Kirwan, Freddie Fox (viac)

Táto dôvtipná špionážna dráma sleduje nefunkčný tím agentov MI5 a ich nepríjemného šéfa, známeho Jacksona Lamba, ktorí sa pohybujú v podfukoch špionážneho sveta, aby ochránili Anglicko pred zlovestnými silami. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Fr k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2022) (S01)

„NEBUDEŠ TAM NAPOŘÁD. MUSÍŠ SI TO TAM ODKROUTIT A PAK SE VRÁTÍŠ DO REGENT´S PARKU A VŠE BUDE ODPUŠTĚNO…“ Na to, že to má šest dílů, se to rozbíhá dost pozvolně a až ten 3tí díl má v sobě to, proč jsem do týhle série šel – ironickej humor a špiónskou zápletku. I když… /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na knižní sérii „Slough House“ a stejnojmenném románu autora Micka Herrona. 2.) Seriál vznikl na objednávku Apple TV. Původně měly vzniknout 2 řady. 3.) Thx za titule “Karel Himmer“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  *  AKCE  ne  NAPĚTÍ  * ()

Season 2 (2022) (S02)

„CIKÁDY. SPÍCÍ AGENTI ZAČLENĚNÍ DO BRITSKÉ SPOLEČNOSTI. CIKÁDY JSOU TOTIŽ PŘED VYLÍHNUTÍM CELÉ ROKY POD ZEMÍ…“ Díky tomu, že není třeba se víc seznamovat se v podstatě ihned rozjíždí příběh plnej ruskejch agentů a Marka Vašuta. Finále pak je uspokojivě dlouhý – byť béčkový a vyniká v něm postava Jacksona Lamba. Je tady taky víc toho anglickýho humoru a vůbec ten příběh je o dost přímočařejší a zajímavější než 1. série. /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na knižní sérii „Slough House“ a románu „Dead Lions“ z roku 2013 autora Micka Herrona. 2.) První a druhá série se natáčely souběžně. 3.) Thx za titule “Karel Himmer“. ///                         PŘÍBĚH  *****  HUMOR  **  AKCE  ne  NAPĚTÍ  * ()

Season 3 (2023) (S03)

„HEJ, BLBEČKU, POČKEJ. STANDISHOVÁ JE OD LAMBA.“ … “A TO JE KDO?“ … “TAKOVEJ MAZANEJ DĚDEK…“ Oldmanova seriálová exhibice! Příběh takovej na pohodu, spíš úsměvnej než nějaký drámo. A přestože se děj postupně zamotává víc a víc, vévodí mu houmlesák Lamb. Navíc celkem solidní akční finále…  Jo, je to fajn!  /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na knižní sérii „Slough House“ a románu „Real Tygers“ z roku 2016 autora Micka Herrona. 2.) Autorem úvodní písně „Strange Game“ je Mick Jagger. Napsal ji speciálně pro seriál. 3.) Thx za titule “Karel Himmer“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()