Kurz manželskej túžby

• Česko Kurz manželské touhy (viac)

Kde končí objatia a začína škrtenie? Hlavná otázka vzťahovej komédie pre ľudí, ktorí chcú v zdraví a láske prežiť vlastné manželstvo. Témou, nie príbehom, nadväzujeme na film Teória tigra, ktorý riešil cestu, ak  utiecť zo vzťahu, ktorý nevyhovuje. Kurz manželské túžby je naopak o tom, ako v takom vzťahu žiť. Pokiaľ možno šťastne. Možno aj s vášňou, a to aj po rokoch. Je pre vzťah dôležitá intímna blízkosť alebo naopak dostatočný priestor? Dá sa pestovať vzťah alebo sa pestujú len kaleráby? Je manželstvo len kvantitatívne problém? A môžeme túžiť aj po tom, čo už máme? Prichádzame s prevratnou metódou, vďaka ktorej sa na seba vášnivo vrhnete zakaždým, keď sa vrátite z práce. Len potom nezabudnite skontrolovať, či ten druhý ešte dýcha. (Cinemart SK)

Cesty timem odpad!

Tři dny Kondora znáte? Tak vždy když si u takovéhle sračky říkám, že koukám už na každej škvár, snad jen proto, jestli tam není nějaká tajná informace, vzpomenu si právě na Redforda ve znímněném klasickém skvělém filmu, jak říká, že čte každý škvár, jestli tam není tajná informace. Redforda nezastřelili. Já se u takových sraček mám chuť zastřelit sám a nebo to prostě vypnout. Vypnul jsem to po 42 minutách! ()

WolfHigh odpad!

Naprosto stupidní sra*ka! Dno české kinematografie! Jeden z nejhorších českých filmů! Nedoporučuji,ztráta času! Film absoultně o ničem ,všechno tragický,od herců,až po děj! 0*/5* tudíž 0%! ODPAD! ()

Hombre8

Nevtipné vtipy, gagy - negagy. Hodně blbě napsané postavy a jejich interakce. Třeba Mazel a Mech. Většina z nich taky nesympatická nebo aspoň pitomá. Takže se nakonec asi nejvíce líbila praštěná Patrika-Matrika (nejlépe zahraná role ze všech herců) a Zounar. ()

ajlonka

A víte co? Mě se to líbilo. Nenudilo mě to ani chvilku, zasmála jsem se, fandila jsem, hlavně jsem si ten film prostě užila a zrelaxovala. Navíc velmi milé herecké obsazení, nikdo nic nepřehrával, nikdo tam nekřepčil. Za mě moc fajn snímek. ()

Bagrowitz

Mě osobně to přes očekávání moc potěšilo. Na české filmy chodím s odstupem, ale tohle se mi fakt líbilo. Všechny role zahraný perfektně, detektivka super. Do konce člověk pořádně neví jak to bylo. Mockrát jsem se zasmál a třeba v televizi na to kouknu moc rád znova. Ivana Uhlířová naprosto úžasně zahrála autistku, klobouk dolu. I prsa byli a na českou komedii moc povedený čtyři hvězdy. ()

5tipes

Velmi, velmi průměrný film. Nebýt zajímavých herců, tak fakt není o co stát. Ani kamera dramatice moc neslouží, jako by to točil robot. ()

Reyer

Zajímavý nápad. Určitě se každý v nějakém páru, alespoň trochu uvidí. Na jednu stranu se mi to zdálo jako odpad, ale pak na druhou, jako perfektní nápad. Kotek byl úžasný. ()

JaKl

Kouknou se, Bajgar, to nebylo vůbec špatný. Šel sem a řeknou něco vo tom filmu. No dobře, já to tedy vezmu za něho. Není to dokonalé a není to pro každého. Pokud máte ale za sebou minimálně 25 let partnerského vztahu, dokážete ocenit výborně rozehraný herecký koncert a velké množství jednotlivých poloh a žánrů v tomto filmu. Ano, je to i komedie a smál jsem se často. Ocenil jsem i vztahové drama. Bajgar, ona je to trochu i detektivka? A kde se tu vzala Lisbeth Salanderová (Muži, kteří nenávidí ženy)? Plodková je dokonalá, v lepší roli jsem ji ještě neviděl. Hm, chvílemi trochu mystery, to je dobrý mix, ale jdeme dál. V polovině filmu spadne čelist a říkám si, to je snad Hercule Poirot - a pak mi to dojde. Vražda v Orient expresu!!! No ty kráso, to je jízda! 4 *. A pátou musím dodat ze herečku, která zářila tak, že si utrhla největší pozornost ve filmu a za mne je to hlavní postava. Fánfáry ... přichází paní Ivana Uhlířová !!! Ta mne ještě nikdy nezklamala a je film od filmu lepší a lepší. takže resumé >>> ***** ()

NinetyOne

Ještě, že jsem na to nešel do kina a počkal si, než to dají na Netflix, abych mohl ztratit těch 90 minut života z pohodlí domova a ne v kině s popcornem a pitím o 300,- dráž. Dávám jednu hvězdu snad asi jen za výběr zajímavé lokace, ale jinak vůbec netuším, proč takový film vzniknul a proč herci jako Bartoška mají vůbec potřebu v takovém paskvilu figurovat. Kotka asi ani nekomentuju, kromě Vlastníků od Snowboarďáků nic zajímavého neudělal. ()

Rasokoule

Až na pár vystižených postav - autistická Patrika a karikaturu českého stavaře, byla dějová linka opravdu slabá a nevtipná. Film jsem si pustil kvůli přislíbené detektivní lince, která byla ale vlastně výsměch. Až na vagovou smrt, ta opravdu existuje. ()

Jittulle11

Ani neoslnilo a ani neurazilo, ale dějově to ubíhalo. Příběh parové terapie, kdy netušíme, že často sympatický muž by měl se svou povahou navštívit lékaře, než k těm lékařům dožene svoji nejdražší polovičku. Čekala jsem romantiku, nakonec jakoby vtipná "dektivka" s hořkosladkým koncem. Jana Plodková je moje srdeční záležitost a Lenka Vlasáková je jako vždy top. Výborná ukázka alergie na drahou polovičku ()

GalaktikHero

Celkom som sa bavil, aj keď herecké obsadenie bolo, ako to slušne pohedať? Totálne na hovno! Najlepšia bola "autistka" pri ktorej som sa stále smial, lebo sa jej dalo veriť. Ostatných výrazne predčila! A ešte pani Vlasáková, ktorá, aj keď bola zo žien najstaršia, mala v sebe najviac šarmu!  Plodková v parochni bola hnusnejšia a odpornejšia ako úradníčka berňáku skrížená s tarantulou. Bolužiaľ slovenskí "herci" potiahli film výrazne ku dnu! Kde sú časy Vesničky, alebo Trháku, kde slováci hviezdili a porazili aj najväčšie herecké hviezdy z Česka! Latinák ako "sexsymbol" -hotový Belmondo! ;-)  Protekčný Kotek - penzionovaný snowborďák - no škoda reči. Celkovo je vidieť priepastný prepad herectva v strednej Európe! ()

mirko123

Taká teória tigra naruby. V tomto prípade nie je majetnícka žena ale muž. Možno režisér cítil potrebu sa trochu kajať a ukázať že blbec môže byť aj chlap. Dej má spád, tu tam vtipné, návštevu kina neľutujem. ()

community

Člověk tak nějak českým filmům nadržuje. Prostě rád vidí dobré české herce. Největším kladem tohoto filmu je, že se dá dokoukat do konce. Není to ani komedie ani drama.  Je to takový slepenec všeho možného, bohužel i nemožného. Pan Bartoška jako vždy moudře glosuje, aneb není malých rolí. Nenápadná herečka ,Ivana Uhlířová, je vynikající. Pozoruhodné je, že týrat můžete i extrémním zájmem. No, jsou i mnohem horší filmy, tož tak. ()