Katie Fforde

Nemecko, (2010–2021), 62 h 43 min (Minutáž: 88–90 min)

Predloha:

Katie Fforde (kniha)

Max Landgrebe, Rike Schäffer, Stefanie Stappenbeck, Henriette Richter-Röhl, René Ifrah, Martin May, Eleonore Weisgerber, Johannes Zirner, Mareike Carrière (viac)

Recenzie používateľa blezg k tomuto seriálu (3)

Liečiteľka koní (2012) (E08) odpad!

Táta na to koukal, než jsem mu to přepnul na fotbal. Ale říkal jsem si, že to bude rozhodně lepší než ty předzápasový kecy a prognózy vyhořelých fotbalistů a zrzavých komentátorů. No bohužel jsem neměl pravdu, bylo to úplně to samý. Tři zahořklý ženský na sebe cosi štěkaj... ještě jsem zkrátka nedospěl, abych to plně ocenil... ()

Srdce pre dvoch (2013) (E11)

Na začátku má stará paní únavovou zlomeninu stehenní kosti, načež jí pan doktor nařídil berle s tím, že smí nohy zatížit maximálně patnácti kilogramy. Koukal jsem na tu paní, jak jde o berlích a snažil se přijít na to, jak to dělá, že zatěžuje ty nohy tak málo, jak nařídil doktor. Nepřišel jsem na to, ale zase jsem se tomu od srdce smál asi půl hodiny. Je to geniální. Není nad super filmy :) ()

Stratené srdce (2017) (E31)

Úvaha autisty nad rakví: Ve státech se ročně pohřbí 10 živých lidí. Někdo by tu měl zůstat přes noc, kdyby klepal. :) Je to velmi úsměvný a příjemný kousek s (pro mně odporným německým) limonádovým koncem. Ale celkový dojem je i přesto velmi dobrý a uteklo to ani nevím. Táta už kouká jenom na limonády. Občas si přisednu. Většinou se to nedá vydržet, ale sem tam němci moc pěkně překvapí. ()