Cam Girls

silentname

Tak trošku neviem pre koho vlastne "Cam Girls" reálne existuje. Je to film, ktorý sa snaží slušným spôsobom neprekračovať určité hranice a nerobiť zo seba porno. Lenže ak sa pozriete o čom film, tak aspoň niečo predsa len asi očakávate, nie? A nemôžem povedať, že by sme nemali ani jeden záber aspoň na holé prsia. Ale súčasne sú tu potom scénky, kde nerozumiem, prečo sa zrazu film snaží na ne záber nedať. Neviem či je to kvôli tomu, že sa herečky hanbili, no potom si uvedomíte, že sa nehanbia pred kamerou onanovať. Takže skutočne neviem čo je ten mix signálov, ktoré tento film vysiela. A potom je tu ešte jedna vec. Tak trošku mám pocit, že neprináša dokopy nič nové a skôr som bol prekvapený ako niektorí ľudia sú s niektorými vecami absolútne v pohode. Lebo doba sa posunula predsa už niekam inam. A aby som to už úplne uzavrel, tak je treba priznať, že nijakým spôsobom ani nedeklaruje nejaké nebezpečenstvo alebo riziko toho, čo budeme vidieť. Jeden chlap neustále hovorí, že jeho rodičia sú hneď vedľa. No nikdy neprídu do izby, a neurobia scénku aspoň o niečo zaujímavejšiu. Ja neviem čo si mám o filme myslieť. Na jednu stranu si nemyslím, že ide o úplnú stratu času, no súčasne si hovorím, že je kopec momentov, ktoré mohli celý tento film urobiť zaujímavejší, atraktvínejší a možno aj viac sexy. No to sa nestalo. A viac-menej si myslím, že film nestojí za nikoho čas. Ani v prípade, že chcete vidieť ženské v spodnom prádle. Pretože tie dialógy, ktoré tu spolu počas videohovorov vedú sú často únavné a nezaujímavé. Hodnotenie: D+ ()