Gentlemani

Kde mám trávu? (E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia Where's My Weed At? (viac)

Jimmy se při práci nechá rozptýlit. Dodávky váznou, a bratři Hornimanové proto vyrazí na riskantní jízdu k nespokojenému zákazníkovi. (Netflix)

Hombre8

Mrtví přibývají. Tentokrát ale bez přičinění aristokratů. Málem k nim přibyl i rastaman. Natočeno skvěle, ale děj trochu drhne, poněkud přibylo nelogičností, což by se asi stávat nemělo. ()

darthvader77

Situace neustále eskaluje. Efektivní režie Guy Ritcheho nepřestává uvádět člověka do úžasu speciálně nechronologické vyprávění Jimmyho. Herecké výkony jsou naprosto fantastické speciálně představitel Fredwarda si to dává. Plot se rozšířuje a komplikuje, líbí se mi tahle ta řada nešťastných příhod. Scénka s mačetou je pamětihodná a zároveň děsivá stejně jako úvodní scénka s marihuanou navnadí. Tony Blair pobavil a nemůže se dočkat dalších epizod. ()

Rocky88

Postavy jsou geniální. Víc prostoru tentokrát dostal supervisor THC bujení a moje bránice byla bezbranná pokaždé, když moje aurální smysly zachytily každou jeho větu. Fred je taky k popukání čím dál víc. Můj problém s tímhle dílem je, že příběhově působil jako side quest. Možná docením později. ()