School's Out Forever

všetky plagáty

Na světě vypukla pandemie a drtivá většina lidí umírá. Ti se štěstím, na které virus nepůsobí, se poměrně rychle probouzí ve světě bez pravidel. Náš hlavní hrdina, patnáctiletý Lee (Oscar Kennedy) má jen jeden cíl – přežít a setkat se s mámou. Prchá proto z města, aby se ukryl na venkově v sídle jeho bývalé univerzity. Tam se však situce brzy zkomplikuje, neboť přeživší čelí nečekanému útoku... (Eliott)

EvilPhoEniX

Pandemický Thriller křížený se School Invasionem a je to fajn zábava, která má misty až nečekaný říz! Ve světě vypukne apokalypsa, smrtící virus a lidé začnou bláznit, rabovat, zabíjet. Mrtvoly se válejí v ulicích, tvoří se nepřátelské gangy a děj se soustředí na školu Svatého Marka, kde skupina imunních studentů se snaží přežít. Má to slušný vizuál, sympatické herce a když dojde na akci je napínavá a dostatečně brutální. Jediné, co filmu škodí, že je tak trochu hloupý, především v závěru mě některá rozhodnutí vyloženě štvala, ale jinak jsem se bavil nadprůměrně a mrtvol je zde víc než bych před zhlédnutím doufal. Rozhodně fajn jednohubka. Příběh***, Akce****, Humor**, Násilí***, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6.5/10. ()

Astaroth12

Prvý film z roku 2021, ktorý som videl a hned sa jedna o pekne nadupanú vecičku. Troška som dúfal, že to bude aspoň trocha zombie film, čo teda nebol. Čo mi prekážalo na filme bola postava Leeho. Práve od neho som čakal viac ako dokázal vo finále, jeho postava bola neskutočne zle napísaná, práve tá mala byt ťahúňom filmu, ale nebola. Je to pekná vybíjaná na strane dobra i zla, len celkom presne neviem, kto je kto. Akcia super, herecké prejavy taktiež, ale ten scenár mohol byt o niečo logickejší i zaujímavejší. Myslel som, že 4* má v kapse, ale finále až tak neprekvapilo, tak len za silné 3*. ()

Eliott

Senzační pandemie řízlá se school invasion. Pokud pominete fakt, že netrénovaní a často dosti mladí školáčci si takhle dobře povedou proti dospělým poměrně organizovaným žoldákům, film si náramě užijete. Neboť má úžasný spád, propracované akční scény a velice poutavou ponurou atmosféru zachycenou schopným kameramanem. Vlastně jediné co bych mohl filmu vytknout jsou zmíněné díry ve scénáři. S mírnou schovívavostí dávám 70%. ()

Dzeyna

Na to, že je to britský výmysl, tak je to celkem povedené. Banda náctiletých studentů převezme velení v téměř opuštěné škole během smrtelné pandemie, a to jen díky tomu, že mají dobrou krevní skupinu. Nepřišlo mi to ani moc sci-fi, s ohledem na aktuální dění ve světě. Akce byla super a herci byli sympatičtí. Nicméně mě zklamal nedořešený a nic neříkající konec. ()

Aljak odpad!

Že som si ja neprečítal popis k filmu skôr ako som si ho pozrel... Ale jednoducho, ako fanúšika filmov zo školského prostredia, ma zaujal názov a aj obal vyzeral vcelku lákavo. No a napokon z toho bola typická trápna "apokalyptická" hlúposť, ktorá mala jediné spoločné so školou to, že sa to tam odohrávalo. A už to bolo celý čas len o vypočítavosti, sebectve a vraždení. Takže nič pre mňa. Ale kto má rád všetky tie afektované post-apokalyptické akčné filmy, tak možno sa mu to bude páčiť. Za mňa odpad! ()