Někdejší čelní představitel Hollywoodu se rozhodl vyrobit svůj vlastní film, ale udělal chybu, když se rozhodl vypůjčit si na jeho financování značný obnos od mafie. Když se mafie rozhodla výrobu nového filmu zastavit, postavil se muž z Hollywoodu proti ní. (Karlos80)

Slasher

Krimi o natáčení motorkářskýho filmu a drive-in béčko jak vyšitý. Úplně vidím, jak u toho někdo jako Tarantino nadskakuje radostí. A zábavní potenciál (herci, magorský postavičky, srandičky a exploitation ráz) to má bez pochyb, já bych ale potřeboval zdroj v mnohem lepší kvalitě, než co jsem si byl schopen sehnat, abych mohl nějak vážně hodnotit. Takto spíše jenom check v rámci "příprav" a sbírání kontextu k ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD. ()

koval45

Zaujala mě zápletka a Mary Woronov ve vedlejší roli, ale žádné zázraky jsem neočekával, takže jsem byl celkem příjemně překvapenej. Bavilo mě to. Hlavní záporák je správně úlysnej, policie dotěrná a nakonec ještě zkorumpovaná. Líbilo se mi celé to prostředí natáčení/výroby filmu - skoky na motorce, výbuch motorového člunu, rvačka na molu a taky mě bavila ta děsná paruka a knír, co nosí Rafe ve svém bijáku. Dobrá scéna je na pláži, kdy vůdce motorkářů chytne rapl a jeho gang má hned o pár členů míň, finále se sniperkou v přístavu je taky dobrý. Úplný závěr bych si představoval trochu jinak, ale k tomuhle filmu to ta nějak pasuje, takže v pohodě. ()

Karlos80

Zajímavý scénář, docela promyšlená zápletka, kvalitní herecké obsazení, je tu spousta akce, napětí a násilí (i když film je zpočátku docela krotký, ale násilí tu postupně eskaluje), dostatek dramatických scén a celkově dobře vynaložené energie a úsilí, na nízkorozpočtové béčko opravdu nečekaně dobře vyrobené, ale přesto se mi to zdálo jako celek celkem chaotické, dost dlouho jsem vůbec nemohl pochopit o co tady komu jde, co je tím ústředním motivem, přes ty všechny postavy (že jich tu bylo) a jejich činy. Ale časem jsem pochopil a filmu postupem času přišel na chuť. Snímek byl uveden na prvním Tarantinovském Filmovém Festivalu v Austinu (Texas) v roce 1996, takže zřejmě jde o jeho oblíbený film! Podle mnohých ohlasů z řad fanoušků jde o nedoceněné mistrovské dílo, nevím-netuším, to už raději nechám na posouzení ostatních. Film má perfektní úvod, kdy vidíme spanilou jízdu motorkářů doprovázenou nádhernou jemnou melodií "Hollywood Man" (zpěvák má podobný hlas jako Frank Sinatra), líbila se mi i krásná bizarní surrealistická scéna, s dívkou ve svatebních šatech pomalu běžící kolem pobřeží..více prozrazovat nebudu, ale celá ta "plážová scéna" byla docela efektivní. Převážně seriálový a televizní herec Giradin v roli šílence byl ale hodně přesvědčivý. Vyvrcholení v restauraci je rovněž úžasné a naprosto nečekané. Pokud jste fanoušek 70s nízkorozpočtových filmů a bikerských snímků všeobecně, pokud hledáte něco víc než jen průměrný bikerský film, mohla by se vám tato záležitost líbit. Na DVD teprve od listopadu roku 2011! Podobné filmy: "Stunt Man". ()

• Snímek byl v roce 1996 uveden na prvním Tarantinově filmovém festivalu v texaském Austinu. (Karlos80)