Chargeman Ken!

• Japonsko チャージマン研!

Ken Izumi je dítě, které může nabíjet své síly z okolních světelných zdrojů a používat je pomocí laserové pistole. (IronicY)

JamesSi

Chargeman Ken je anime, které je v Japonsku považovaé za so-bad-it’s-good. Něco mezi Planet 9 From Outer Space a The Jetsons s animací jako ve Speed Racerovi. Ken je dětský superhrdina, jehož superschopnost je držet laserovou bouchačku. Nevím proč na to potřebuje animaci přeměny alá Sailor Moon, ale proč ne. Bojuje se zlými mimozemšťany (Juralians), kteří mají za cíl dělat špatné věci. Myslím, že víc specifické to není. Jedna z nejhorších profesionálních animaci, které jsem viděl. Doslova několikrát zapomněli/nestihli vybarvit postavy. Animace se často opakují v několika epizodách. Můžete být rádi, když jsou více než 3 snímky v 1 záběru. Epizody mají 7 minut, ale reálně zhruba 4 minuty. Minuta je znělka, další minuta animace transformace a další minuta závěrečné titulky. Epizody Chargemana Kena, které mi utkvěli v paměti: 1. Epizoda, kdy mimozemšťani použili lidožravé vyhynulé motýli. 2. Epizoda, kdy se mimozemšťané převlékli a za Američana, aby Kena porazili v americkém fotbale. 3. Epizoda, kde Ken vyvraždí indiány a pak se ukáže, že šlo o roboty a pak se ukáže že šlo o mimozemšťani. 4. Epizoda, kdy mimozemšťani postaví gilotinu, aby popravili Kenovu malou sestřičku. 5. Epizoda, kdy mimozemšťani zničí všechnu zeleninu. 6. Epizoda, kdy mimozemšťani oživí sochu Buddhy a ta ničí město ve stylu Godzilly. (nedokoukáno všech 65 epizod, viděno jen cca 20) Edit.: Sry spletl jsem se u jednoho infa. Editováno. PS.: Rozhodně je to občas celkem vtipné, ale zároveň dost unavující. ()