Strawberry Mansion

• Veľká Británia Strawberry Mansion

Totalitní vláda nedaleké budoucnosti kontroluje svým občanům sny a vybírá za ně daně. Státní zaměstnanec James Preble (Kentucker Audley) se jednoho dne vydává na prohlídku snů Arabelly Isadory (Penny Fuller), excentrické postarší umělkyně. Když se dostane do obrovského archivu jejích pestrých nočních dobrodružství, narazí na tajemství, které skýtá nevídanou šanci na lásku a naději na útěk. (haluska11)

kockodan

Strašná píčovina. Nekonzumuji žádné stavy mysli měnící substance, takže jsem u toho docela trpěl, a do konce se to opravdu vydržet nedalo. Může sem nějaký hulič či LSD uživatel hodit recenzi pro porovnání? Všechny tyhle vezměme příběh do "budoucnosti" a vyřáďme se na tom, jak to tam bude fantasmagorické a ukažme všem jak to vše může skončit fucked up, mi přijdou hodně trapné a cringe. Jako satira dnešních tech companies že nám stát sloučený s velkými korporacemi bude kontrolovat sny, dávat do nich product placement a my z toho ještě budeme platit daň za to že sníme? Oh, jaká to sžíravá kritika dnešní doby, kdy na nás facebook ví úplně vše a s našimi osobními daty kupčí bez našeho svolení a za našimi zády! Oh, jak to může dopadnout za sto let, když s tím nic neuděláme!!! Božínku!!! 5% za ten přístroj se kterým si prohlížel ty VHSky se sny té podivně vlezlé stařeny. LOL! Jinak Odpad! 👎 ()

Thomas_xxxxx

Ono to z prvej polovice pôsobilo ako strašná blbosť, ktorej som chcel streliť dve hviezdy, ale začala to byť taká dobrá artovina, kde sa hodí hláška: "Neviem, o čom to bolo, ale viem, že som od toho nevedel odtrhnúť oči". ()

Germanicvs

Surrealistická hříčka o tom, jak je nezbytné držet se při zemi i v našich snech. Každičkou položku naší snové reality je třeba náležitě zdanit, zaevidovat a komerčně využít. Dobrou noc. ()