Snow Black

silentname odpad!

Tento koment nebudem zbytočne naťahovať. Mohol by som rozpísať a obšírne vysvetliť všetky nekvality tohto filmu, ktorého existencia je asi tak prínosná ako existencia Covidu-19. Ale načo? "Snow Black" proste pohorel úplne na všetkých frontoch. A myslím úplne vo všetkom. Herecký výkony - hrozné. Scenár - o ničom. Postavy - to nie sú postavy, to sú herci čo sa tvária, že hrajú postavy. Kamera - najprv som si myslel, že bude jediné plus, no nakoniec obraz začal občasne preblikávať, alebo sa zábery zošikmili. Zvuk - odpad. Akcia - odpad. Réžia - odpad. Soundtrack - odpad. Nebudem ani hovoriť, aby ste tento film nepozerali, lebo ho očividne nikto okrem mňa nepozeral. A tak by to malo aj ostať. Tento film nie je ani len komicky zlý. Je to proste len čistý odpad. Úprimne, radšej si pozrite "Virus Shark". Nežartujem. To je aspoň miestami celkom slušná zábava nekvality a minimálne som rozumel všetkým zúčastneným. Tu nemôžem povedať ani len to. A dúfam, že to avizovanie pokračovania je len zlý pokus o vtip. Ak si z tohto filmu môžem ale predsa len odniesť aspoň niečo pozitívne tak poviem, že v úvode filmu padne jedna skutočne skvelá hláška. Bez sarkazmu. "I don´t have the money, or the stuff. But I have an explanation!" Hodnotenie: F ()