My Little Happiness

• Čína Wo de xiao que xing (viac)

Liverka

Po zhlédnutí se ve mně pralo, a pere doteď, jestli tomu dát 4* nebo 3*. Příběh je vcelku klasický, nic nového, nic převratného, ale jeho zpracování se mi poměrně líbilo. Nicméně bylo zbytečné to prodlužovat na 28 dílů. Kdyby to vybombili na klasických 24 dílů, asi by to z mého pohledu dopadlo líp. Samojeda tam dávat vůbec nemuseli. Zaprvé tam byl jen do počtu, a ani se jako typický samojed nechoval, a zadruhé, kdyby měl páníčka, který je věčně pryč, tak by se chudák zbláznil. (Kdo je zná nebo má doma, ten mi rozumí ;-) Nakonec dávám s odřenými uši ještě 4*, kdyby se mi nelíbilo obsazení, byly by to jasné 3* Po zhlédnutí nemám nutkání se k tomuto seriálu kdy vracet. /// 11. 02. 2021 pozn: Tak je dopráno.. nakonec dávám 3*, protože bych křivdila těm, kterým jsem dala zasloužené 4*. ()

Martinka888

Popravdě se mi to těžko hodnotí a jsem na hraně mezi 3-4 hvězdy a zároveň nevím proč, protože je to přesně typ seriálu, který jsem vidět chtěla, a které mě většinou uspokojí v pochmurné náladě, tedy takové, kde nejsou žádná velká dramata, záplatky, zvraty, milostně trojúhelníky a vše v podstatě běží celkem v poklidu. I když tady tomu tak bylo, tak prostě mi to asi úplně nesedlo a něco mi tam chybělo nebo překáželo, i když upřímně nevím proč. Ale možná je to jenom můj problém, Každopádně určitě lepší průměr, ale znovu zřejmě neshlédnu. ()

skorpik42

Podľa mňa príjemný seriál, ktorý plynulo odsýpa bez nejakých dramatických zvratov a extrémnych zaporakov, verím, že takto nejako sa môžu vyvíjať niektoré vzťahy. Určite to moju dušičku potešilo a oblažilo, ale či sa k tomuto seriálu niekedy vrátim? Asi nie. No tým nechcem nikoho odradiť, pretože to romantické osôbky určite poteší. ()