silentname

"A Sugar & Spice Holiday" je konečne film od Lifetimu, ktorý má reálne nejakú osobnosť, nejaký štýl a charakter. Musím povedať,že mám asi rád filmy, kde máme počas filmu súboj a súťaž v pečení. Je radosť sa pozerať na tie výtvory a súčasne to môže ukázať aj nejaké zaujímavé recepty alebo priniesť celkom slušnú dávku zábavy. Dokonca minulý rok som počas vianočnej výzvy videl jeden z takých filmov a zapasoval mi skutočne perfektne. A toto je podobné. Máme tu veľmi dobrú hlavnú hrdinku, slušne spracovanú story a okrem toho sa mi ohromne páči, že naša hlavná hrdinka má potrebu všetkých ľudí okolo seba prirovnávať k rôznemu druhu dezertov. A každý dezert má svoju chuť a charakter a rovnako sú na tom aj jej ľudia. A to dodáva filmu štipku vlastnej osobnosti, ktorá mi učarovala. A bavilo ma to. Takisto je super, že veci sa nemusia reálne vyvinúť tak ako by chcela, no môžu aj tak nakoniec dopadnúť dobre. Áno, sú tu klišé a vieme ako to celé asi dopadne, no na druhú stranu mi to aj celkom vyhovovalo. Pretože film ako taký bol milý, bol vtipný a mal svoj vlastný unikátny štýl. A okrem toho veľmi pekné dezerty, do ktorých by som sa zakusol. Palec ide hore. Hodnotenie: A- ()