How to Stop a Recurring Dream

všetky plagáty

silentname

"How To Stop A Recurring Dream" je film, ktorý úplne nevyťažil zo svojho konceptu. Ale nemôžem povedať, že by to bolo zlyhanie alebo niečo podobné. V momente ako sa trošku do toho príbehu zakusnete a máte možnosť vidieť vzťah medzi Yakirou a Kelly, tak je vám jasné, že niečo tu jednoducho nefunguje tak ako by malo a bol som zvedavý kam to bude smerovať ako to dopadne. A film má niekoľko zaujímavých momentiek a podľa mňa skvele zvládnuté finále. Možno sa nedočkáme odpovedí na všetky otázky, ktoré by sme mali, no na tie najdôležitejšie určite áno. Čo film ale pre mňa robí slabším je postava chlapíka v bielom obleku. Ten mohol byť trošku lepšie využitý a okrem toho na konci sa vôbec nedozvieme ako to s ním dopadlo. No jeho postava tu dokopy film neposúvala správnym smerom. Osobne by som asi bol radšej keby sa sústredíme len naše dve sestry a rodičov. A potom by to bolo zaujímavejšie. A určite bola cesta ako sa dalo túto postavu z filmu vynechať. Na jedno pozretie mi to osobne stačilo, no určite to nemalo ten efekt, aký to mohlo priniesť. Bohužiaľ. Lebo potenciál tu bol. Hodnotenie: B- ()