silentname

"Spotlight On Christmas" sa konečne dostalo von a mohol som ho vidieť. Na tento film som čakal oveľa dlhšie, než som si pôvodne myslel, že budem, no nakoniec som sa dočkal. Myslím si, že tento film mal opäť potenciál na to byť výnimočným filmom, no tvorcovia to zase nedotiahli na požadovanú úroveň. V čom? Film je príliš family friendly a niekedy sú v ňom reakcie, ktoré sú absolútne neuveriteľné. Príklad by som uviedol scénky, kde sa Liv stretne s našou paparazzi, keď telefonuje so svojim ex alebo aj keď sa pred ňou z ničoho nič zjaví. Neviem či ti reakcie boli spôsobené faktom, že Tori Anderson je veľmi sympatická a Lifetime ju nechceli spraviť agresívnejšiu, no minimálne počas niektorých scénok mala dať trošku silnejšie reakcie v rámci negatívnych emócií. Jej expriateľ si najmä fotografov, aby zachytili spoločnú momentku keď ju nasilu a proti jej vôli pobozká. A jej reakcia na zajtrajšiu titulku je, že mu zavolá a povie, že je medzi nimi koniec v štýle, že mu povie, že je talentovaný hudobník, ale on chcel lásku všetkých a ona len jeho. A tá scénka je tak pokojná až to nepôsobí prirodzene. On ju práve absolútne zneužil na svoj prospech, ale ostáva čistá ako ľalia. To nie je reálny život. A potom posledná minúta alebo 2 absolútne pokazia celkom schopný záver filmu. Neviem čo od týchto filmov reálne čakať, no priznám sa, že mám rád Tori Anderson. Je veľmi sympatická, krásne sa usmieva a vie roztopiť ľady asi v každom. Asi najkrajšia televízna herečka. Alebo minimálne jedna z nich. Príbeh je o niečo zaujímavejší než väčšina ostatných a páči sa mi divadelné predstavenie, ktoré zrežíruje a ako bude jednotlivé decká motivovať. Film vyhodí aj otravný zvrat nedorozumenia a trošku to alternuje. A je to zaujímavejšie. Ale je to škoda, že v detailoch zase pohorel. A proste tie reakcie a dialógy sú absolútne písané len pre Hallmark a Lifetime postavy. Nič viac, nič menej. Hodnotenie: B+ ()