Tears in the Rain

všetky plagáty

PKD

Výborná minikonverzačka v BR universe. Hl.postava člena BR jednotky se zove John Kampf, což je jasná reminiscence pro znalce BR, páč jde v tomto př. vskutku o jednoho z autorů onoho testu empatie. A Andy je typ Nexus 3. A i přes ten omezený prostor (95% děje je v bistru), se zde dočkáte vymazleného záběru na letící/přistávající spinner.;) Squellá music, která plně a naprosto bezchybně jede v tradici Vangelise. Jen dodám, že krom zde uvedeného skladatele (kterému jsem osobně na jutub poděkoval) u tohoto filmíku figuruje ještě Neon Vandal, který zde má 3 skladby, z nichž 1 se objevuje na výborném konceptuálním albu, Tears in the Rain (není totožno s ost z tohoto filmu) z r.2016 a které ocení hl. majitelé knižní předlohy.;-) A geniální skladba...Decadent Sophisticates posloužila jako main titles. Jen škoda, že takovouto hudbu nemá Slice of Life, ale to není zase takový problém. P.s. doporučuji si pustiti několikráte po sobě, kvůli té délce. Pak si to vychutnáte naplno, páč věřte nebo ne, může vám pár drobnůstek na po1., uniknouti. P.p.s. ost k tomuto filmu se dá sehnati, když si dáte tu práci jako já. V celku nevyšlo. Má 10 skladeb s časem...22min. a to není sakra málo. ()