silentname

"Good Morning Christmas!" bude jeden z filmov, ktorý ohodnotím ako veľmi dobrú vianočnú zábavu. Je to poriadna zábava s dobrou dávkou romantiky. Okrem toho s absolútne perfektnou dvojicou, pri ktorých som mal pocit, že majú medzi sebou absolútne excelentnú chémiu. Málokedy toto poviem, no Marc Blucas a Alison Sweeney sú momentálne v mojich očiach TOP Hallmark vianočnou dvojicou. A všetko im tu išlo absolútne od ruky. Gratulujem. Ale čo na filme funguje okrem toho je aj fakt, že vedľajšie postavy sú veľmi sympatické a majú svoje vlastné príbehové línie, ktoré dodajú tej hlavnej trošku zaujímavejšiu chuť. Opäť ma teší, že je tu niekto, kto dokáže znovu objaviť čaro Vianoc, plus je vtipné, že naše postavy sa volajú Brad Bright a Mellisa Merry. To sa mi úprimne veľmi páči. Vizuálne ponúka niekoľko nádherných záberov na vianočné dekorácie. Najmä izby našich hlavných hrdinov sú absolútne vianočná explózia. Je to krásne. A potom je tu záver, ktorý je proste absolútne zlatý. Čo viac k tomu dodať, než že ide o absolútne krásny zážitok. No škoda niektorých tých klasických nedorozumení a toho, že niekto nechce počúvať druhého a podobné scénky. Hoci sú zahraté veľmi dobre, tak nie sú to scénky, ktoré by boli veľmi zaujímavé a ťahajú von z toho práve ten element zábavy. Každopádne som veľmi rád, že som tento film videl. Hodnotenie: B+ ()