A Taste of Christmas

(TV film)
  • USA Christmas Romance Al Dente (pracovný názov)

silentname

"A Taste Of Christmas" od vyššieho ratingu drží niekoľko vecí. V prvom rade si to v záverečnej tretine neodpustí niekoľko nasilu momentiek, ktoré dokopy len vyšumia do prázdna. V druhom rade tu máme postavu, ktorá dokopy nepotrebovala takú veľkú rolu akú dostala. A samozrejme sa to nezaobíde bez niekoľkých klasických momentiek. No filmu veľmi prospieva skvelý casting. Anni Krueger a Gilles Marini majú spolu dobrú chémiu. Vedia ma na správnych momentoch pobaviť a aj romantika je spracovaná dobre. Postavy ako takú sú zaujímavé, výsledok ich práce stojí za to a hlavne je to v správnych momentoch ideálne odľahčené. Tento film mal niekoľko momentov, kde som sa úprimne smial na tom, čo nám predkladal pred oči a to o niečom svedčí. Robiť komédiu chce talent a tento scenár je spracovaný dosť dobre. Myslím si, že Lifetime tohto roku idú celkom dobre. Občas ma vedeli sklamať, no v prípade tohto filmu to neplatí. Až by som si pri sledovaní sám doprial niečo zo skvelej talianskej kuchyne. Podľa mňa stojí za pozornosť. Hodnotenie: B+ ()