silentname

Tu máme ďalší film, ktorý bol skoro skvelý. Skoro došiel na tú momentku, aby som povedal, že bol super a stál za to. No niekedy to tvorcovia svojimi klišé proste nedokážu vytiahnuť hore na tie najvyššie priečky. Ale nepredbiehajme. Pozrime sa najprv na kvality "Meet Me At Christmas". V prvom rade je treba povedať, že máme veľmi skvelú hereckú dvojicu. Catherine Bell a Mark Deklin sa dobre dopĺňajú a vedia spolu jednotlivé scénky predať. Okrem toho ale ma teší, že tu máme pár, kde to nefunguje okamžite. Je medzi nimi na niektorých miestach napätie a z pochopiteľných dôvodov. Najmä zo strany Joan. Druhé plus filmu je, že aj Luke a Katie fungujú spolu veľmi dobre. Počas ich svadby som nemal problém im neuveriť, že boli do seba zamilovaní a dalo to tej scénke dokonca oveľa väčší šarm. Neviem či sa do seba počas natáčania úprimne zamilovali, no tá chémia tam bola. A veľmi pekne spracovaná. Film vyzerá veľmi dobre. Mať Vianoce a svadbu v drevenici je pre mňa niečo nádherné na pohľad a tento film to zvládol na excelentnú. Flashbacky sú takisto spracované dobre, hoci som si myslel, že ich budeme mať trošku viac. A nemyslím si, že by uškodili. Rozuzlenie záhady prečo Beau neprišiel je pre mňa veľmi dojímavé a dodáva to záveru veľkú dávku sily. Oceňujem. Keby len film nepotreboval tie svoje klišé, ktoré to budú posúvať. Ako klasický zvrat, kde nastane nepochopenie. Ako zvoniaci telefón vždy počas najnevhodnejších momentov, kedy sa má povedať alebo stať niečo dôležité. Toto sú veci, ktoré film ťahajú dole. A je mi to ľúto, lebo mal nabehnuté na vyšší rating. Ale napriek tomu som rád, že som film videl a pre milovníkov vianočnej romantiky môžem tento film odporúčať. Je oveľa lepší, než by som od Hallmarku očakával. Hodnotenie: B+ ()