V roce 1984 vznikl pořad oslavující 50. letou existenci Filmového studia Barrandov. Pojďte si společně s Miroslavem Horníčkem a Milošem Kopeckým připomenout první filmy, které zde byly natočeny. Program je navíc doprovázen pěveckými vystoupeními a komickými scénkami. (Česká televize)

mardun

Je to takové televizní vydání filmu Barrandovské nocturno aneb Jak film zpíval a tančil vyroben ke stejné příležitosti. Obojí velmi slabé. ()

slunicko2

Příjemné připomenutí některých herců a hereček. 1) Pěkné jsou krátké ukázky ze starých filmů a reakce herců ve studiu, když se dívají na sebe před mnoha lety. V této souvislosti upoutal mou pozornost 64letý Rudolf Hrušínský, který s kamennou tváří sledoval své kolegy a kolegyně v ukázkách, aby se pak rozesmál z plných plic, když se na plátně objevil on sám._____ 2) Pořad uvádějí 62letý Miloš Kopecký s 66letým Miroslavem Horníčkem._____ 3) Za zmínku stojí i pásmo písní z dějin kinematografie v podání 29letého Oldřicha Kaisera a 31leté Dáši Veškrnové. Přijatelné bylo i vystoupení 34letého Jiřího Lábuse._____ 4) Vadila mi nepřesná zvuková synchronizace. ()