Still Today

silentname

"Still Today" bolo skutočne veľmi blízko k tomu, aby som to ohodnotil ako perfektnú romantickú komédiu. Niečo, čo som si chcel už dlho užiť, no stále ma to nejako míňalo. Správne romantické, s vynikajúcou chémiou medzi našimi dvoma protagonistami a situáciami, ktoré ma skutočne bavili. Film má len niekoľko problémov, ktorého držia vzadu a bohužiaľ sú to opäť staré "dobré" klišé odhalenia klamstva, ktoré spomalí film na pár minút a takisto ešte v závere musí mať bývalá nevesta nejakú scénku, ktorou by mohla všetko pokaziť, aby sa to na posledných 5 minút muselo zachraňovať. Nebyť týchto momentiek, mohol to byť vynikajúci film. Podľa mňa. Ako som povedal, najviac ho robí chémia medzi Jodym Thompsonom a Teri Wyble. Pôsobia tak prirodzene, že by som úplne veril, že skutočne spolu tvoria pár. A pokiaľ ho tvoria, tak super. Sú veľmi prirodzení a veľmi vtipní. Jednotlivé scénky majú šarm a bavia ma. Ako časť v bistre, bowling, na pódiu alebo aj ako prevrátia spolu Toy-toyku. Dokonca tu budeme mať aj druhú lovestory, ktoré skončí veľmi zaujímavo. Nechcem spoilovať, no potetovaný svalnáč s bradou si svoju rolu určite našiel. A pobavil. Mrzí ma, že film nemôžem oceniť viac. Lebo mal na viac. Chcelo to len trošku prepísať a neísť cestou klišé. A keby to film urobil, bola by to skutočne po dlhej dobe najlepšie romantická komédia. Hodnotenie: B+ ()