silentname

"The Christmas Bow" ma celkom príjemne potešilo. Dočkali sme sa trošku iného romantického filmu, ktorý sa rozhodol úplne vypustiť všetky tradičné klišé z romantických komédií a drám. Ďakujem. Veľmi pekne ďakujem, lebo sa na film dalo pozerať oveľa oveľa lepšie. Vieme síce, že naša ústredná dvojica na konci filmu skončí spolu, ale to je možno jediná predvídateľná vec, čo sa udeje. Ostatné vo filme je spracované veľmi dobre. Chémia medzi našimi hrdinami funguje, majú spoločnú minulosť a dáva to ich vzťahu oveľa väčšiu váhu, okrem toho naša hrdinka rieši aj svoje problémy so zranením, ktoré sa jej stane na začiatku filmu. A ako huslistka bez zdravých prstov má svoje problémy. Je tu niekoľko momentov, ktoré boli vynikajúce. Ako keď sa Kate snaží hrať s hojacimi sa prstami náročnú skladbu a potom odrazu nemôže pokračovať. Okrem toho jej herecký výkon je veľmi dobrý a rovnako je veľmi talentovaná huslistka, ktorá rozhodne svoje výkony nemusí hrať. A je tam veľmi prirodzená. Lucia Micarelli, klobúk dole pred tvojim talentom. Jej rodina mi je sympatická a film nepôsobí, že s nami hrá hru na náhody. Veci vďaka tomu fungujú. Ak sa chcete dostať do vianočnej nálady, film si čeknite. Je naozaj dobrý. Hodnotenie: B+ ()