Campbell

Údajně kultovní snímek kterej mě ale vůbec nebavil. Nejdříve začnu ale s tím lepším a to je vrah kterej je fakt hnusnej od pohledu, a jeho řádění je dost dobrý, a to jak při vraždění poslouchá techno je prostě paráda a celá jeho sobnost je parádní. Co už ale není parádní je všechno okolo, film mě dost často nudil a některý scény musely být točený na tripu jinak si to neumím vysvětlit. Hudba je parádní takovej cyberpunk se mi líbí. Celkově mě film ale moc nezaujal a moc se mi nelíbil. Pravdou ale zůstává to že film si nějakou dobu zapamatuju už jen kvůli tomu jak ten film vypadal. ()

Koly

Alex Infascelli (režie) mě příjemně překvapil. Nevytasil se sice s bůhvíjak originálním vrahem (kromě toho, že má na sobě neustále sluchátka a při kontaktu s obětmi a při jejich vražděni poslouchá něco, co je ve filmu označeno jako "pirátské techno"), ale příběh má výborný tah na bránu a hlavně mě zaujala Lorenza Indovina v roli detektiva Grazia Negro (je fakt skvělě vyvinutá a nejednu scénu s ní jsem korunnímu svědkovi vraždy, který je mimochodem slepý, dost záviděl). Kromě výše zmíněných fyzických kvalit i výborně hraje, takže musím dnes hodnotit za čtyři. ()