Meeting You

• Čína Xie xie rang wo yu jian ni (viac)

Martinka888

Tenhle seriál jsem si vybrala, protože jsem chtěla něco nenáročného bez velkých dramat a musím říct, že v tomto ohledu seriál nezklamal. Bohužel musím říct, že občas jsem se ale až nudila a nějakou větší akci bych snad i tentokrát ocenila, i když často u dramat nadávám, že jsou až zbytečně moc dramatické a překombinované, i když to není úplně potřeba. Tohle byl úplně ten druhý extrém. Děj se točil hlavně kolem čtyř studentů a jejich přátelství na střední a následně vysoké škole, kdy hlavní hrdina a hrdinka se kdysi potkali již v dětství a měli mezi sebou určité pouto, které ani po letech nezmizelo a sledujeme tedy jejich vývoj od přátelství až po něco víc. Ale pokud čekáte nějakou velkou romantiku tak se jí příliš nedočkáte, v tomto směru zůstala moje romantická duše trochu neuspokojena :D Celkově to určitě není špatné, ale ani mě to úplně nevtáhlo, žádný díl neskončil tak, že bych se musela okamžitě podívat na další a klidně jsem si dala od seriálu několik dní i pauzu, což se mi jindy u korejských a i čínských dramat nestává. No doporučuji podívat se na pár dílů a pokud máte rádi takový pomalý pozvolný rozvoj vztahů, tak si určitě přijdete na své, v opačném případě nečekejte, že se děj nějak rozjede, tempo je celou dobu stejné, jen se posouváme v čase. Za mě tedy 3,5* ()