The Bloodhound

Milo384

Mladý muž pozve svého kamaráda z dětství na návštěvu do svého velkého domu. Žije zde s ním i sestra dvojče, oba sourozenci se chovají dost podivně. Zde jsem si říkal, jestli děj nebude volně inspirovaný povídkou od E. A. Poa - Zánik domu Usherů. Docela to na mně takto působilo. Pomalý děj, ale dokázal udržet pozornost. Konec je zajímaví (opět trochu podle povídky, ale film dopadne jinak). Docela by mě zajímalo, co nebo kdo byl Bloodhound a jestli na konci to byla vražda nebo sebevražda první oběti - no spíš vražda, jestli to bylo vše připravené. ()

oveckaoa odpad!

JP napíše Francisovi, aby ho navštívil tak ho jde Francis navštívit (oba vypadají a chovají se jak homosexuálové). Zjistí, že JP neopouští barák a má sestru zavřenou v jejím pokoji. V podstatě film o ničem většinu filmu si tam jen kecají a pak někdo umře ()

SpicyNugget

Mladík Francis přijme pozvání svého kamaráda J.P.ho a jede k němu do jeho domu, kde žije sám se svou sestrou. Očekává party a večírky ve třech jako za starých časů, jenže J.P. je jiný. Posedává u krbu v županu, se sklenkou Martini v ruce jako šedesátník a na nějakou zábavu ho neužije. Je divný, dům je divný, sestra je divná a vlastně i Francis je tak trochu divný. Jenže co se v tom domě doopravdy děje? Já mám asi dlouhé vedení, ale pointu tohoto filmu jsem vůbec nepochopila. Udržel si mou pozornost, protože námět byl zajímavý a pořád jsem měla nutkání vydržet, abych zjistila, o co jde, ale nechápu to. Kamera byla hezká, prostřihy mě u filmu udržely. Konec byl zvláštní, ač lehce mrazivý. Za mě je bohužel tento film celkem zklamání. ()