Gumihodyeon - 1938

(séria)
Rodinný / Romantický
Južná Kórea, 2023, 14 h 14 min (Minutáž: 61–79 min)

Réžia:

Shin-hyo Kang

Scenár:

Woo-ri Han

Neočekávaná událost způsobí, že se Lee Yeon (Dong-wook Lee) ocitá v roce 1938. Při své snaze vrátit se zpátky do přítomnosti a znovu se setkat se svoji milovanou se střetává s mnoha starými známými, včetně sebe samým. (mikki089)

ainny

Ty kráso! Dvojka lepší jedničky? Nevídáno neslýcháno, a přece se točí! Liščí bráchy už jsem znala, takže je ponechám stranou. Ovšem hodně velký podíl na tom, jak skvělá druhá řada je, má úžasně charismatická Kim So Yeon. Ta baba od IRIS snad vůbec nezestárla a i tady z ní charisma snad i kapalo. To navíc podporovalo dokonalé líčení a její outfit. Neskutečné! Čtvrtým do pauzírovaného mariáše byl Ryu Kyung Soo. Od samotného začátku u něho člověk nevěděl na čem je. Je kladný nebo záporný? Ono to bylo celkem jedno, protože jeho oči mluvily a vyjadřovaly velkou bolest a to dělalo jeho postavu velmi zajímavou. Děj odsejpal jako písek a asi bych na seriálu neměnila nic. Jednu hvězdu si nechám v rezervě, kdyby náhodou (podle náznaku) ta třetí řada fakt byla a byla ještě lepší. České titulky. ()

CaladanChmur

První série mi přišla spíše průměrná a i když měla docela spád, tak mi nepřišla ničím výrazná. Ale tahle druhá série, to jsem opravdu valil oči jak se to kvalitativně posunulo směrem nahoru. Skvělé nápady, zpracování a i celková promyšlenost a vůbec komplexnost příběhu.  Sice se tam čas od času slabší místa našla, ale v podstatě zanikla v té hromadě toho pozitivního. Za mě absolutní spokojenost a hodnotím to velmi vysoko. 85% za zážitek + 5% za ten nečekaný posun a změnu přístupu oproti první sérii. Čili 90%. ()