silentname

"Let's Meet Again on Christmas Eve" si u mňa svojim úvodom celkom otvorilo dvere. Film začal trošku inak než ostatné čo som videl, príbeh pôsobil inovatívne a vyzeralo to, že sa dočkáme takej rozprávky-nerozprávky. A bol som na to celkom zvedavý. A hoci sa veci potom vyvinú trošku inak a pre mňa to film následne posunie do trošku tradičnejších rovín, nebolo to vyslovene na škodu. Je tu nejaká dávka čara Vianoc, má to magický záver a okrem toho naši hlavní hrdinovia si spolu herecký rozumejú. A to je pre mňa veľmi veľké plus. Je natočený kompetentne, má za sebou celkom kvalitnú produkciu (na TV film) a dialógy majú aj nejakú tú charizmu. A keď pochopíte dôvod toho čo sa stalo, uvedomíte si, že to vlastne všetko bolo úplne jednoduché. No súčasne rozumiete obom stranám. Lebo obaja majú dôvody, ktoré sú pádne a dávajú zmysel. Ako romantický vianočný film to celkom funguje. Ak máte náladu na niečo ľahké, čeknite si film. Možno vám vyčarí úsmev na tvári a dostane do vianočnej nálady. Hodnotenie: B ()