silentname

"In Other Words" sa nakoniec ukázalo byť celkom schopne spracovanou romantickou komédiou. A keby sa ma niekto spýta, akú romancu by som mu odporúčal, tak by som ukázal prstom práve na tento film. Myslím si, že v rámci možností tu spravili všetci maximum preto, aby to fungovalo. A všetky dôležité body pre dobrú romantickú komédiu tu fungujú. Romantika je dobrá, herci majú medzi sebou chémiu, humor funguje (väčšinou), tempo filmu nepôsobí natiahnuto, postavy sú sympatické. To je všetko podstatné k tomu, aby ste mali dobrý film. A pri tomto filme som sa nielen bavil na tom, čo sa dialo, ale dokonca som sa skutočne od srdca na mnohých častiach rehotal. A nie preto, že by niečo bolo trápne. Ale preto, že scénkam skutočne nechýbal ten potrebný humor, ktorý ich vedel správne posúvať. Problémom je trošku story. Viac-menej viete veľmi rýchlo odhadnúť kam to pôjde a ako to dopadne. Film sa síce snaží búrať niektoré klišé (a celkom sa mu to darí), no nie je ťažké pochopiť akým smerom sa to bude uberať. A takisto ako som písal, že humor funguje, tak je tu pár momentiek, kde som nerozumel, čo chceli tvorcovia danou scénkou povedať. Ak majú talent písať dobré fóry, tak prečo potom nechajú vo filme scénku, kde je True naštvaný z toho, že hovoria jeho meno a naťahuje sa a to asi na celú minútu. Tá scénka bola každou sekundou divnejšia a divnejšia. No ako celok je toto pre mňa romantická komédia, ktorá funguje a môžem ju odporúčať na pozeranie. Takže ak ste fanúšikmi rom-com filmov, toto vás poteší. Hodnotenie: B+ ()