Stitch! Film sleduje veselé a upřímné skotačení roztomilého malého mimozemšťana, který přistál na Zemi a zasáhl do života Lilo a její rozsáhlé rodiny. Nyní do této rodiny patří i Stitch, Pleakley a Jumba. Co však Lilo a Stitch nevědí - že Jumba propašoval svých prvních 625 mimozemských Experimentů na Zemi... a nyní zlý kapitán Gantu chce ony ostatní mimozemšťany zpět. Je na Lilo a Stitchovi, aby zachránili svou mimozemskou rodinu a Experimenty! Připravte se na setkání s 625 neskutečnými novými "bratranci" včetně Experimentu 221, který působí elektrické vlny zasahující celý ostrov, a Experimentu 625..., který je o něco línější než Stitch, ale dělá skvělé sendviče! a ostrově plném mimozemšťanů lze zažít spoustu věcí! (oficiálny text distribútora)

avril4234

Tak Stitch! film je podľa mňa najslabší diel z kategórie Lilo a Stitch. Je síce krátky, ale dosť nudný, nezaujímavý a čo mne osobne najviac chýba -málo emočný. Jedinou kladnou stránkou je, že je (aspoň podľa mňa) najzábavnejší zo všetkých Lilo a Stitch filmov. Tu som sa nasmiala do sýtosti a takmer pri každej scénke, takže aspoň humor mi tú nudu trochu zahnal. Ale nebyť toho, že Lilo a Stitch je moja naj rozprávka a záľuba, tak by som Stitch! filmu dala asi len 2*. Ale napriek tomu, že ma tento samotný diel nezaujal, aj tak mu dám aspoň 4*. Mohol byť síce oveľa lepší, ale svoju úlohu úvodného filmu k seriálu splnil dokonale. ()

Zalost

Vtipných momentů pomálu, i když některé jsou opravdu povedené. Zábavný záporák i sympatičtí hrdinové. Ale až absurdní didaktičnost se závěrečnými poučeními film sráží dolů. První Lilo & Stitch tak zůstává svými následovníky nepokořen. Na druhou stranu mohla ta pokračování dopadnoud mnohem hůř, tak buďme rádi, že jsou to aspoň solidní, lehce nadprůměrné filmy. ()

Džef!

Velké sklamání oproti prvního dílu.. Jde jen o navázání k seriálu Lilo a Stitch. Chabý děj, nezábavné a krátké...přesto pod tři nejdu... ()

• Snímek se měl původně jmenovat Lilo & Stitch: A New Ohana. (Terva)
  • Jared Fogle, který se proslavil jako mluvčí společnosti Subway, byl zvažován jako hlas Experimentu 625. (LUKICKK)