First Romance

• Čína Chu lian le na me duo nian (viac)

sarulefilm

Typické čínské romantické středoškolské drama. Příjemná oddechovka, ale nic hlubokomyslného. Možná, že by stačila tahle hromada přívlastků k perfektnímu popsání celého seriálu a vaší představě do čeho jdete ale ještě to trochu rozvedu. Děj se soustředí hlavně na romantické linky, kterých je tu hned několik, jako je vcelku běžné obzvlášť v čínských seriálech. Ale chtěla bych všechny romantické páry vyzdvihnout, protože každý z nich funguje, a to už není samozřejmostí. Hlavní pár měl ze začátku dobou chemii, ale ke konci už nepřicházeli s ničím novým. Vývoj jejich vztahu je natahován díky sérii nedorozumění, které můžou začít diváka po několikáté už otravovat. Taky je tu dáno až moc prostoru romantickému trojúhelníku, což je velká škoda, protože když se začne rozvíjet druhý pár, tak má skvělou chemii. Díky své roztomilosti si i třetí pár s nejmenším prostorem našel své fanoušky. Samotné postavy jsou také zajímavé, každá má nějaký cíl a jde si za jeho naplněním. Forma rozhovorů ke konci dílů je zajímavá, a tak pěkně uceleně celý seriál uzavře. Jen mě štvalo, že jak se děj trochu táhl, tak byl potom konec shrnut v jednom až dvou dílech, což působilo odbytě. Myslím, že toto drama nic nového nepřináší, ale zároveň to není nijak hrozné a věřím, že se může spoustě lidem líbit. ()