Medvědín

všetky plagáty
Švédsko, 2020, 4 h 37 min (Minutáž: 54–58 min)

Réžia:

Peter Grönlund

Predloha:

Fredrik Backman (kniha)

Kamera:

Petrus Sjövik

Hudba:

Johan Testad

Aliette Opheim, Miriam Ingrid, Ulf Stenberg, Tobias Zilliacus, Oliver Dufaker, Otto Fahlgren, Mustapha Aarab, Anna Azcárate, Jimmy Backman (viac)

Upadajúca obec Björnstad vkladá nádeje do svojho juniorského hokejového tímu a nového trénera Petra Anderssona, ktorý nedávno ukončil kariéru profesionálneho hráča a presťahoval sa do mesta, aby tu začal odznova. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa DonBraso k tomuto seriálu (2)

Medvědín (2020)

Jak jsem psal už u druhé části,tak ve finále se malinko žánr krimi dostavil,ale to asi tak z pět procent.Seriál doopravdy sází,kde se nachází a na výchovu dětí,kde parta teens hraje hokej a jedna holka co je znásilněná má zrovna tátu trenéra.Žádný zvraty či vyumělkované scény zde nemají prostor.Dalo by se říci,že je to fakticky rodinné drama z prostředí hokeje.Sledování mě bavilo,hlavně hokej,ale že bych z toho byl zase úplně unesen to určitě ne.Hlavně to finále bylo zbytečný,ale za to si můžou autoři už z pilotu,čímž to celé posr....75% ()

Epizoda 2 (2020) (E02)

Od pilotu jsem zfouknul i druhý díl a vlastně to celý je jen sportovní drama.Nechápu thriller a krimi,kterou jsem sice čekal,ale zde to prostě nejde vůbec.Už jsem si pomalu říkal,že se nám tu jeden ztratí a začne pátračka.Hokejový zápasy jsou fajn a vše okolo něho taky.Jen pořád nepochopím začátek a konec scény,která má nejspíš na konci všem vytřít zrak jak k tomu došlo.Na druhou stranu už ve druhým dílu to propálit my nepřijde jako dobrý tah.Kdo má rád hokej a Jaromíra"Kevina" Jágra tak si tu přijde na své. ()