Lekce ruštiny jsou jako brána do nového světa. Beth se v Mexico City utká s legendárním Borgovem a její matka se sbližuje se starým přítelem na dopisování. (Netflix)

rmar

Zatím jednoznačně nejlepší díl. A to jak po herecké stránce, zde je zejména působivý výkon Bethiny matky a její postupně se rozpadající se nálady, tak po stránce režijní a scenáristické – španělský komentář k partiím dodával na napětí. Výtahová scéna „ona nám nerozumí“ je taky skvělá. Nejsilnější byl ale závěr – přípitek k prázdnému sedadlu – Más! – a přechod do titulků. Doufám, že následující epizody kvalitou příliš neklesnou. ()

caesar_sauce

Čtyřku dávám jen proto, že byly lepší díly viděny. Jinak objektivně všechny proměnné sečteny podtrženy za 5. Lehce nastoupil srací patos, vcelku sice pochopitelnej v rámci vývoje příběhu, ale vyvolá osypky vždycky spolehlivě. Trochu jsem doufal, že vezme mladýho sověta do drajvinu, mohla bejt zajímavá linka boková k vytěžení. Pořád ale superdobrost a začínám pociťovat absťák z překonání půlky možná nejlepšího seriálu co znám. ()