Star Wars: Chybná várka - Season 2 (2023) (séria)

Ruiny vojny (S02E02)

(epizóda)
  • Česko Zničeni válkou (viac)

Tím sa musí rozhodnúť, komu veriť pri plánovaní úteku. (Disney+)

MiniMinion

První a druhou epizodu hodnotím dohromady, více méně se jedná o jeden celek rozdělený na dvě půlky. Začátek série ani zdaleka nedosahuje fantastické úvodní epizody první série, která však měla výhodu mnohem delší stopáže a zároveň se dějově odehrávala během rozkazu 66, což je scénáristicky velice vděčné období. I tak ale tyto dvě epizody rozhodně nejsou špatné, jedná se o solidní loupežnou akci, kde sledujeme naše hrdiny, jak se potýkají s otázkou morálnosti, a zároveň se dočkáme slušné akce a přestřelek. Prostor dostávají Echo a Tech, za což jsem velice rád, protože v minulé sérii byli spíše na pozadí, ačkoliv právě Echo mi osobně přijde z celé várky jako zdaleka nejzajímavější postava. Finální minuty epizody pak naznačí, jakého příběhu se dočká viceadmirál Rampart, a mohlo by to být zajímavé. Příjemný úvod, epizody 2x01 a 2x02 dohromady 70%. ()

tomik99

Tak tady jsem se ještě více nudil. Ani nedokážu napočítat, kolikrát jsem se podíval na hodinky během dvacetiminutové epizody. Velká nuda a přestřelky děs. Vždyť se nikomu stejně nic nestane a Omega vždy zachrání partu. ()