Nate a Steven to nemají snadné. Kromě toho, že jsou bratři a oba gayové, tak se do sebe navíc ještě zamilují. Uvědomují si, že by v rodině i ve společnosti těžko našli pochopení, a věčně se schovávat taky není řešení. Když Steven odejde studovat do jiného státu a budou tak daleko od sebe, zdá se, že by to mohlo pomoct. Po smrti otce zůstane Nate s matkou. Když umře i matka, určité překážky pominou a před oběma je znovu otázka, jestli má jejich vztah šanci. (petrsv)

petrsv

Zajímavý film, který kdyby byl natočený méně opatrně a lépe sestříhán, dost by mu to přidalo. V jednu chvíli nelze pochybovat, co mezi klukama je, ale pak to zas vypadá, že to tak žhavý není. Je z toho cítit opatrnost nejen dějová, ale i filmařská. ()

zolo

Příběh není hloupý, jen zpracování pokulhává. Herecké výkony jsou podprůměrné, i když je vidět, že se kluci snaží. Hudba chybí, ale než použít zas nějakej otravnej klavír, tak raději to ticho, které se ke smutku i hodí. Sumasumárum... vezmu-li v úvahu, že se jedná o nízkorozpočťák, kde se z lejna bič neukroutí a kluci točili nejspíš za "děkuji pěkně", je asi namístě přivřít oči. ()