Grombergovi jsou velmi úspěšnou rodinou - dokud se nezačnou bavit sami mezi sebou. Alex Gromberg (Michael Douglas) s obtížemi zvládá náročnou trojroli otce, syna a manžela, přičemž se snaží vyhnout chybám, které učinil jeho otec, a vyrovnat se s těmi, kterých se při výchově svých vlastních synů už dopustil sám. Alexova žena Rebecca (Bernadette Peters) je psycholožka, která se snaží skloubit svou profesi s manželským životem a vychováváním dětí. Mitchell Gromberg (Kirk Douglas), praotec rodiny a vysloužilý společník jedné z předních newyorských právnických firem, má potíže vyrovnat se se svým stářím. Jeho oddaná žena Evelyn (Diana Douglas) mu byla po celou dobu jejich manželství oporou a snažila se urovnat časté sváry mezi ním a Alexem. Asher Gromberg (Cameron Douglas), Alexův nejstarší syn, vede rebelský život na vysoké škole. A Alexův jedenáctiletý potomek Eli (Rory Culkin) je možná "nejdospělejším" a nejrozumněji uvažujícím mužem z celého rodu Grombergů. Každá ze tří generací této americké rodiny žije odděleně od ostatních svým vlastním způsobem, který má ve všech případech daleko k dokonalosti. Jednou za čas ale přichází chvíle ke společnému setkání. Čas slavit, smát se, bojovat, plakat a starat se o své bližní. (oficiálny text distribútora)

josieaddms

Člověk z toho má takovej nemastnej-neslanej pocit. Bernadette Peters a Rory Culkin byli opravdu hodně dobří, ostatní byli takový standart. Hlavně nevím co si má divák z toho filmu odnést a jaké z toho má mít pocity. Nevím co vlastně film chtěl říct. A je to škoda že tvůrce film více nerozkreslil, jak vztahy tak charaktery, protože pak by hned všechno na diváka více působilo. Na mě to působí uspěchané a nedotažené. ()

Kojak

Jedná se o takový rodinný film Douglasů. Nejvíc na mě zapůsobil Kirk Douglas a častu zhulený Cameron Douglas. Celkem jsem se i pobavil, třeba když dělali pokus o vikingský pohřeb (vyslali podpálenou lodičku na jezero). ()

komando20

Nebol to zase taký prušvih ako mnohy tu pišu. taka priemerna americka rodinna komedia z troch generaciu, kde si zahraju Douglasovci. Mimochodom Kirk bol ozaj skvely klobuk dole v tej dobe mal 86-87 a ani netušil to potiahne ešte dalších 10 rokov. ()

Roosevelt

Dva velikáni filmu, otec a syn a jejich životní společné setkání na plátně, které až příliš rychle uteklo. Jako život sám. Hodně nedoceněný snímek. ()