Mladý Wallander

• Veľká Británia Young Wallander (viac)

Nové zpracování případů mladého policajta Kurta Wallandera ve Švédsku roku 2020. (Netflix)

Recenzie používateľa petikacka k tomuto seriálu (3)

Mladý Wallander (2020)

Jelikož jsem sledovala "starého" Wallandera s Kenethem Branaghem, tak "Mladého" jsem si nemohla nechat ujít. A udělala jsem dobře, protože je akčnější, cílí na mladší publikum a je méně kostrbatější než "starý". Má výbornou a hodně zamotanou zápletku a Adam Pålsson je fuckt sympaťák. Konec by se jednomu mohl zdát blbý a mohl by se i nasrat, ale zato je uvěřitelnější, poněvadž to takto povětšinou v životě opravdu končí. Za mě 90% ()

Série 1 (2020) (S01)

petikacka  všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)  Jelikož jsem sledovala "starého" Wallandera s Kenethem Branaghem, tak "Mladého" jsem si nemohla nechat ujít. A udělala jsem dobře, protože je akčnější, cílí na mladší publikum a je méně kostrbatější než "starý". Má výbornou a hodně zamotanou zápletku a Adam Pålsson je fuckt sympaťák. Konec by se jednomu mohl zdát blbý a mohl by se i nasrat, ale zato je uvěřitelnější, poněvadž to takto povětšinou v životě opravdu končí. Za mě 90% (03.11.2020) ()

Stín zabijáka (2022) (S02)

Mladý Wallander si pořád drží laťku, ale není to úpa pecka. Baví mě vyšetřovatelé a i když jsem už asi od třetího dílu tušila vo co go, tak stejně mě to bavilo. Není to blbé, jediné co mi přijde divné je to, že je to ze Švédska, ale natočeno Angličany, no nic... Za mě 85% ()