Co se stane, když ti parta zlodějů mezinárodního kalibru unese mámu a tátu? Prožiješ pěkně divokou noc, během které ti přijde vhod špionážní výbava. (Netflix)

silentname

"The Sleepover" je novou Netflix komédiou, ktorá mala na začiatku ohromný potenciál, no postupne sa to celé akosi rozsypalo do komédie s trošku vtipnými momentkami a vysoko trápnymi momentkami. Úvod bol super. Spoznávame postavy, vidíme ich vzťahy a skutočne som sa na tom smial. Bolo to vtipné. Akonáhle sa do filmu dostane hlavná dejová línia, tak sa to celé otáča. Nemôžem povedať, že by to bolo úplne zlé, no humor strieda trápnosť a film pôsobí, že nevie čo má poriadne robiť. Tak sa sústredí raz na jednu časť príbehu, raz na druhú a potom na niektoré postavy úplne zabudne. Mimochodom, môžete trikrát hádať kto bude hlavným zloduchom. Je to tak priehľadné až to urážalo moju inteligenciu. Viac-menej viete ako to celé dopadne. Sú tu scénky, ktoré majú dobrú dávku energie a humoru, no nie je ich veľa. A pritom som mal pocit, že na začiatku mal film veľký potenciál. Ku koncu už som sa už dokopy skoro ani nesmial. Za jedno pozretie to možno stojí, no neviem čo by som nejako výrazne na filme vyzdvihol. Hodnotenie: C ()

Sharpooter

Co se stane, když dětem unesou rodiče??? No já nevím asi zavolají policii, jo počkat to oni neudělají a takhle vznikl tento film. Nejprve jsem si myslel, že to bude druhý Spy Kids, ale to jsem se šeredně spletl. Tohle je 10x horší. Během těch cca 103 minut jsem měl pocit, že se absolutně nic nestalo. Zdálo se mi, že je příběh příšerně natahovaný scénami, které zde ani nemusely být. Příběh předvídatelný jak nevím co a hlavní postavy (hlavně děti) absolutně nesympatické. A mimochodem, když chcete někomu unést rodiče tak se snad podíváte na celý pozemek ne??? Oni jim je ukradli, když děti byly na zahradě.... Bože mě se chtělo brečet, oni tam říkají, jací to jsou profíci a udělají tohle... No asi nad tím moc přemýšlím. Pokud vypnete mozek tak to dokáže jeden večer zabít, ale raději svůj čas investujte jinde - 3/10. ()

Untentrauer

Těžké hodnotit opravdu ano. Je to rozhodně rodinný film každým coulem. U takových filmů musí divák pochopit, že tento film se má zavděčit i dětem. Přiznám se, že některým scénám jsem se smál a dobře mě pobavili. Nakonec jsem všem postavám nějak přišel na chuť a to považuji za velmi důležité! Celkově to tedy vůbec špatný film na zahnání nudy pro celou rodinu. A takových filmů, která zaujmou všechny členy domácnosti není moc. ()

Streeper

Film bude bavit mladší publikum, troufnu si říct i malé děti. Zdá se mi, že film je totiž natočený přímo pro ně, žádné pikantnosti se tam nedějí a vlastně po celou dobu filmu sledujeme dvě dějové linky, z toho jedna (která je obsáhlejší) se věnuje dětskému pátrání po svých rodičích. Hodně tomu chybělo. Akce tam bylo pomálu, humor žádný, zápletka byla průhledná jak sklo. Herečka v roli mámy až moc ošklivá na můj vkus a velmi nesympatická. Na nudné deštivé odpoledne fajn, ale nic světoborného to není. ()

wowylgu313

Tudududuuuu ... Tak tohle neprojde. :D neříkám hned že to odsuzuji kvůli víceméně hlavním rolím dětí ... Ale ono i ty ostatní byli nekoukatelný. Příběh? Hrozná blbost, herecké obsazení, katastrofa!!! Jediný Ken Marino o kterého jsem okem zavadil než jsem zjistil že mu napsali scénář alá úplný idiot ale né vtipný ale spíš trapný ... Jak už jsem psal na začátku většinu děje tu drží dětská liga, což nebylo zrovna moc to co bych potřeboval vidět. Akční? Tý jo jedna akční scéna někde za půlkou se stala, to vím že jsem se zrovna probudil. No a pak to celé zase utichlo ... Sorry ale tohle bylo špatný ... 25-30% ;-) ()