Přisprostlý trenér školního basketu si věří, že se určitě dostane do vysoké ligy, stačí jen napravit svůj příšerný tým. Tak to hodně štěstí. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (10)

Pilotní díl (2020) (E01)

Jako milovník tohoto druhu sprostých animáků jsem po skončení nové řady Paradise PD zavítal i do vod nenápadného seriálu o mém nejméně oblíbeném sportu, jemuž můžu i vděčit za to, že zatím zůstávám v hodnocení přísnější. ()

Moji dva tátové (2020) (E02)

Druhý díl je už zajisté celistvější oproti rozpolcenému pilotu, stále ale musím s hvězdičkami šetřit a věřit tomu, že se spokojenost nakonec dostaví. Vizuál i dabing mě totiž baví už teď. ()

Etika (2020) (E03)

Vůbec se nedivím, že zrovna Etika zdobí jako jediná celý seriál Hoops červenou barvou, její obsah ve formě suprových odkazů na Kmotra i jiné filmy mě totiž nejednou fakticky rozesmál. ()

Sponzor (2020) (E04)

Ničím zajímavým obohacený díl. Ale Billův dabing naprosto žeru. ()

Matty si najde holku (2020) (E05)

Jsem rád, že se ještě jedna epizoda nakonec dostala do červených, jelikož i já jsem se při ní znamenitě pobavil. Humor tu semtam zabíhá do velké absurdity, s tou se ale u tohoto typu seriálů musí zkrátka počítat. ()

Zen (2020) (E06)

Byl jsem pevně rozhodnut udělit tady jen dvě hvězdy, potřeba Američanů se neustále věnovat tématice drog v té nejdebilnější rádoby vtipné formě mě osobně silně irituje a na tuhle hru nepřistoupím. Závěr dvacetiminutovky leccos ale vykompenzuje. ()

Stávka (2020) (E07)

Asi to muselo přijít, sice jsem se chvilkami bavil, jinak mi tahle část vyloženě iritovala. Takže i pod ten průměr jsem musel dojít. ()

Smrt (2020) (E08)

Výborná kompenzace za nezáživný předešlý díl. Hezky vtipné situace v rámci jednotlivých stížností od nežádoucích pacientů skvělé epizodní terapeutky. ()

Výjezd na turnaj (2020) (E09)

Basket vidělo tak trochu neprávem tak málo lidí, že mně osobně se daří u něj měnit zásadní epizodní hodnocení. Sice jej vůbec nemůžu porovnávat s mnoha jinými přisprostlými animáky Netflixu, které tak rád sleduju, zrovna tento díl ale funguje jako excelentní půlhodinová výplň zábavy. ()

Skaut (2020) (E10)

Já jsem si Hoopse nebo třeba Opal opravdu oblíbil a kvůli nim je velká škoda, že nebude tahle blbinka pokračovat. V rámci toho, co by se ale tak mohlo v téhle mírné slátanině dál dít, je dost dobře, že v “nejlepším” se přestalo. ()