Seriál z malebné vesnice vypráví s laskavým humorem a nadhledem o veterinářce Lucii Boučkové (Tereza Kostková), která na malé vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama se však jednoho dne ocitne před volbou, kdy se musí správně rozhodnout mezi dvěma muži, aby našla pravou lásku a zajistila šťastnou budoucnost pro sebe a svého syna Filipa (Filip Antonio). (TV Prima)

Recenzie používateľa rakovnik k tomuto seriálu (3)

Rozhodnutí (2021) (E01)

Neskutečně zajímavé a kvalitní obsazení seriálu ubíjí nedostatek věrohodných emocí a atraktivní téma. Řeči sousedů jím nejsou. Tereza Kostková jezdí s úsměvem vsí a řeší problémy celého toho mikrosvěta. Jednou se ale dokonce rozčílila, což mi přišlo pravdivější, než ústa od ucha k uchu, ať se děje cokoliv. Oceňuji natáčení v exteriéru, ale nějak nemohu najít důvod, proč se nadále dívat. Protože Vojtek je mi vysoce nesympatický, takže upoutávka na další díl mě spíše odradila. ()

Oslava (2021) (E02)

Čím méně "keep smiling" zvěrolékařky, tím lépe. Sice se nic moc neděje, ale Táborského starosta je prima a občas se lze pousmát. ()

Zlatá svatba (2021) (E07)

Ze seriálu dýchá pohoda, postavy se chovají logicky a dialogy jsou povedeně civilní. Ač jej nesleduji pravidelně, nijak to ani nevadí. I tento díl byl poklidný a letně oddechový. ()