Úspěšná vlasová stylistka Siri Lill žije se svým dlouholetým partnerem Johnem. Oba jsou středního věku. John je grafik v norském časopise, ale jinak je to člověk, jemuž se nic nedaří a svou vnitřní nespokojenost zahání alkoholem. Siri Lill má už dost Johnova věčného pijáctví a jejich společných bláznivých přátel, a proto se jednoho dne rozhodne odjet za svými rodiči na venkov. U nich je jí však ještě hůře, a tak se po krátké době vrací zpět k Johnovi. Jejich byt však najde v nepořádku a špíně a Johna totálně namol. A tak začíná svou pomstu… I přes zdánlivě dramatický námět je celovečerní debut Pettera Næsse skvělou bláznivou komedií se správným happy endem a výbornými hereckými výkony hlavních představitelů. (Febiofest)

Phaedra

Mnoho momentů má být buď vtipných, napínavých nebo dojemných. Ale úplně nejde se smát, plakat nebo zarývat nehty do sedačky, když je film tak zoufale plochý, hraje jen na efekt a nedbá na pečlivé budování těchto momentů. Samoúčelnost z filmu přímo pryští a mlsnější divák, kterému nestačí, aby někdo upadl, k tomu, aby dostal záchvat smíchu, se u filmu bude nudit. ()

lenuse

To Lyncha: Po psychicky náročné práci jsem do kina přišla (po fyzicky náročné nikoli) a film mě tedy přesto pěkně štval a vůbec jsem nechápala, proč se všichni kolem mě tak smějou. Třeba zvuku umělohmotné láhve, ze které si jakýsi host v restauraci tlačil kečup na porci čehosi. ()

Lyncha

Film bych doporučila po celodenní fyzicky či psychicky náročné práci, kdy už se vám nechce dělat nic jiného, než sedět a tupě zírat. Pak vás určitě nezklame a bude vám úplně jedno, že z toho snaha zalíbit se čiší na všechny strany. ()